WD-40 za výborné ceny, nakupte již dnes

Provozovatel obchodu

Kontakt:
E-mail: info@mazivo.cz
Tel: +420 515 262 073

Prumex s.r.o.
IČO: 26892332
DIČ: CZ26892332

Sídlo:
Prumex s.r.o.
Nádražní 489
671 67 Hrušovany nad Jev.

Provozní doba:
Po-Pá: 7:00-17:00

Dodání a doprava

Dodání:
Pro přepravu využíváme služeb České Pošty - zboží expedujeme ze skladu v Hrušovanech nad Jevišovkou. Dopravné je 90 Kč bez DPH.

Platba DOBÍRKA:
Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí. Součástí dodávky daňový doklad.

Dodací lhůty:
Termín dodání oznámí prodávající kupujícímu při potvrzení objednávky. Většina zásilek je doručena zákazníkovi do 7 dnů. Obvykle však do druhého dne.

Obchodní podmínky

K uzavření dohody mezi stranami dojde projevem vůle kupujícího vyjadřující zájem vybrané zboží zakoupit. Toto může být učiněno objednávkou z webu.

Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních ůdajů.

Prodávající potvrdí do 24 hodin přijetí objednávky, tzn. zašle e-mail kupujícímu a informuje o tom zda je zboží skladem.

Ostatní ustanovení se řídí právním řádem ČR, zejména Obchodním zákoníkem, dále pak dobrými mravy. Prodávající si vyhrazuje změnu těchto podmínek, ovšem bez zpětné platnosti.

Ochrana osobních údajů

Všechna data, která o Vás a Vašich nákupech získáme, chráníme před zneužitím, nikomu jinému neposkytujeme (vyjma společností zajišťující spediční služby nebo platební styk, které obdrží nezbytné minimum informací o zákazníkovi, potřebné pro bezproblémové vyřízení konkrétní objednávky) a slouží pouze ke kvalitnímu poskytování našich služeb.

Vyhrazujeme si právo využít Vaše údaje k zasílání informací o slevách, novinkách a dalších marketingových aktivitách. V každém takto zaslaném e-mailu je návod, jak nám jednoduše sdělit že si toto nepřejete a takové používání nám zakázat.

Rovněž máte právo kdykoliv nám písemně sdělit jakékoliv změny, doplnění, žádost o zlikvidování všech Vašich osobních údajů, které jste nám dříve poskytli.

Reklamační řád

Případné reklamace vyřídíme v souladu platnými právními předpisy (Občanský zákoník pro fyzické osoby, Obchodní zákoník pro právnické osoby).

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců, pokud není u výrobku uvedeno jinak.

Odstoupení od smlouvy

Kupující má dle §53 odst. 6 zák. č. 40/1964 Sb. (obč. Zák.), právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží.

Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek používání nebo opotřebení, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě.

Po navrácení zboží, prodávající zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku za zboží předem dohodnutým způsobem. Náklady spojené s dopravou se nevrací.

Nakupujte po kartonech!

Nakupujte po kartonech a dosáhněte na nejlepší ceny za Váš oblíbený olej ve spreji WD40. Slevy až 35% jsou skutečně neuvěřitelné. Navíc dodání do druhého dne je samozřejmostí.

Pět druhů balení maziva WD40 od 100 ml až po 5L nabízí maximální možnost volby. Vyberte si právě tu ideální pro Vaše použítí. Nakupujte u nás! Olej ve spreji WD40 lze také použít jako sprej na kontakty nebo jako mazivo. Olej wd40 nejlevněji pouze u nás k dodání do druhého dne.

Nejprodávanější